Career

MEEX KARRIER

Válassz az állásajánlatainkból!

Job

Pénzügyi asszisztenst keresünk!

Budapest, 9. kerület

A Meex Agent Kft. pénzügyi asszisztens munkatársat keres.
Cégcsoportunk rendezvényszervezéssel és ügynökségi tevékenységgel foglalkozik.

Feladatok:
– Kimenő számlák kiállítása
– Banki utalások rögzítése
– Házipénztár kezelése
– Vevői folyószámlák kezelése, rendezése
– Adminisztráció, iktatás naprakész vezetése
– Nyilvántartások vezetése és kimutatások készítése
– egyéb adminisztratív feladatok
– kintlévőség kezelése

Elvárások:
– minimum középfokú közgazdasági, pénzügyi végzettség
– 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Office programok, különösen excel megbízható használata
– összefüggésekben való gondolkodás
– megbízhatóság, önállóság
– precíz, pontos munkavégzés
– AGILIS személyiség

Szakmai tapasztalat: 3-5 év

Amit ajánlunk:
– Fiatalos, lendületes csapat
– Hosszú távú munkalehetőség

Önéletrajzokat várjuk a gold.judit@meex.hu email címre.

Jelentkezési határidő: 2017. november 05.

A jelentkezéseket fizetési igény megjelöléssel várjuk.

CV feltöltése kötelező!

Csatlakozz a promóter csapatunkhoz!

Job

A Sziget Kft és a Meex közös utazási irodája a Festival Travel International Kft. a promóter csapatába keres új értékesítőket . Az csapat profiljába tartozik a programok értékesítése, terjesztése és lebonyolítása.
Főbb termékek: Snowattack, Beachattack, Sziget – Balaton Sound Diákprogram, etc.

Elvárások:
– jó kommunikációs képesség
– extrovertált személyiség
– csapatmunkában való együttműködés
– fiatalos gondolkodás
– középiskolai, egyetemi jogviszony
– sok buli és fesztiváligény!

Előnyök:
– minimum 1 idegen nyelv használata középszinten
– B kategóriás jogosítvány
– jó szociális kapcsolatok (Diák vagy hallgatói körök, sportcsapatok, stb)

– külföldi utazások
– belföldi fesztiválokon való részvételi lehetőség
– hosszú távú karrier lehetőség
– remek csapat és hangulat egész évben!

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Kérdésed van?
Keress minket a csatlakozz@meex.hu email címen.

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Add meg az email címed és értesítünk minden újdonságról!