Career

MEEX KARRIER

Válassz az állásajánlatainkból!

Job

Utazási irodánkba sales kollégát keresünk!

Budapest, 9. kerület

A Sziget Kft és a Meex közös utazási irodája a Festival Travel International Kft. értékesítő pozícióba munkatársat keres.

Az iroda profiljába tartozik a fiatalok csoportos kiutaztatása, külföldi fiatalok beutaztatása, jegyértékesítés.

Főbb termékek: Sziget.City, Snowattack, Beachattack, Sziget Diákprogram, etc.

Elvárások:
– utazási irodában szerzett, legalább 5 éves értékesítői tapasztalat
– jó kommunikációs képesség
– csapatmunkában való együttműködés
– fiatalos gondolkodás
– precíz munkavégzés
– folyékony angol tudás szóban és írásban
– excel, ppt, word felsőfokú ismerete

Feladatok:
– viszontértékesítés/ saját utak értékesítése
– információnyújtás, szogáltatók, ügyfelek és partnerirodák részére
– angol nyelvű kapcsolattartás, problémakezelés a partnerirodákkal, szolgáltatókkal
– telefonos és email-es kommunikáció
– foglalási rendszer napi szintű frissítése
– adatbáziskezelés, adminisztrációs tevékenység
– új értékesítési csatornák felépítése külföldön és belföldön
– termék fejlesztés támogatása
– új desztinációk keresése

Előnyök:
– beutaztatásban szerzett jártasság
– francia nyelvtudás
– B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:
– fiatalos munkakörnyezet, remek csapat
– alapbéren felüli juttatások
– külföldi utazások
– belföldi fesztiválokon való részvételi lehetőség
– hosszú távú karrier lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Várjuk fényképes önéletrajzod, illetve motívációs leveled az utazas@festivaltravel.hu e-mail címre.

CV feltöltése kötelező!

Csatlakozz a promóter csapatunkhoz!

Job

A Sziget Kft és a Meex közös utazási irodája a Festival Travel International Kft. a promóter csapatába keres új értékesítőket . Az csapat profiljába tartozik a programok értékesítése, terjesztése és lebonyolítása.
Főbb termékek: Snowattack, Beachattack, Sziget – Balaton Sound Diákprogram, etc.

Elvárások:
– extrovertált személyiség
– középiskolai, egyetemi jogviszony
– sok buli és fesztiváligény!

Előnyök:
– minimum 1 idegen nyelv használata középszinten
– jó szociális kapcsolatok (Diák vagy hallgatói körök, sportcsapatok, stb)

– remek csapat és hangulat egész évben!

Kérdésed van?
Keress minket a csatlakozz@meex.hu email címen.

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Add meg az email címed és értesítünk minden újdonságról!