Career

MEEX KARRIER

Válassz az állásajánlatainkból!

Job

SZPONZORÁCIÓS MANAGERT KERESÜNK!

A Meex cégcsoport szponzorációs menedzsert keres. A Meex cégcsoport az egyik legnagyobb ifjúsági rendezvényszervező Magyarországon, éves szinten több, mint 250.000 látogató látogatja rendezvényeit.

Termékeink: PlayIT Show (www.playit.hu), Snowattack (www.snowattack.hu), Fridge fesztivál, Mineshow (www.mineshow.hu), Meex diákprogramok (www.meex.hu), Gamer Expo

A feladat során az új kollégának össze kell fognia a cég által szervezett termékek szponzorációs feladatait.

Feladatok:

  • A Meex partnereivel való kapcsolattartás egész évben
  • A cég által szervezett rendezvények szponzorációs anyagainak összeállítása
  • Szponzorációs, kereskedelmi csapat összeállítás, annak koordinálása
  • Kereskedelmi partner adatbázis kezelése, építése, új partnerek felkutatása
  • Szponzorációs stratégia, tervezés kialakítása
  • Szponzorációs tárgyalások szervezése
  • Szponzorációs ajánlatok összeállítása, küldése
  • Projektvezető, pénzügyi vezető felé riportálás
  • Szerződések teljes menedzselése
  • Az események után a teljesítési igazolások összeállítása

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunka
  • PPT és más prezentációs programokban való jártasság
  • Excel, word ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Kiterjedt kapcsolatrendszer
  • Legalább 4 éves tapasztalat
  • Jogosítvány
  • Igényes megjelenés

Előny

  • Értékesítői tapasztalat
  • Ügynökségnél végzett munka, főként értékesítő vagy key account pozícióban
  • Számlaképesség

Amit kínálunk

  • Eladható, trendi, piacvezető termék portfólió
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Kötetlen munkaidő
  • Versenyképes fix fizetés
  • Prémium rendszer magas jutalékkal

CV feltöltése kötelező!
Job

Pénzügyi vezető és kontroller

A Meex cégcsoport érdekeltségébe tartozó Meex Agent Kft. kontrolling és pénzügyi vezetőt keres!

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a kulcsar.anita@meex.hu e-mail címen!

Feladatok:

· A cégcsoportba tartozó cégek pénzügyi és kontrolling folyamatainak működtetése és irányítása;

· A tulajdonosi érdekek képviselete; a cégcsoport üzleti tervezésének irányítása;

· A cégcsoport likviditás biztosítása, finanszírozása;

· A tulajdonosok számára készítendő (heti, havi, éves) monitoring jelentések elkészítése/ellenőrzése, igény szerinti egyéb adatszolgáltatás a tulajdonosok számára;

· Megtervezi, vezeti, koordinálja és ellenőrzi a cégcsoport pénzügyi műveleteit;

· A cégcsoport folyamatos működéshez szükséges tőke megtervezése és kezelése;

· Beruházási és finanszírozási döntések előkészítése, stratégiai döntések támogatása;

· Pályázatfigyelés;

· Tervezés, ellenőrzés és információáramlás koordinálása;

· A projektekhez kapcsolódó pénzügyi tervek, stratégiák kidolgozása és felülvizsgálata;

· A projekt és a projektben résztvevők átfogó koordinálása, motiválása, munkájuk irányítása;

· A projekt zárásához kapcsolódó szakmai és gazdasági elszámolás elkészítése.

Amit kínálunk:

* Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok;

* Lehetőség az alkotó munkavégzésre, nagyfokú önállóság mellett;

* Versenyképes jövedelem.

Elvárások:

* Felsőfokú gazdasági (pénzügyi-számviteli) végzettség;

* Legalább 5 éves kontrolling és/vagy vállalati pénzügyi tapasztalat;

* Magasfokú elemzőképesség;

* Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint);

* Angol nyelvtudás, társalgás szinten

* Vezetői képességek, konfliktuskezelési készség;

* Kiváló kommunikációs- és prezentációs készség;

* Strukturált, logikus, gondolkodás, rendszerszemlélet.

Előny

* Kis- és középvállalatnál betöltött pénzügyi vagy kontrolling vezetői tapasztalat;

* Rendezvényszervezés pénzügyeiben szerzett tapasztalat;

* Jogosítvány.

Csatlakozz a promóter csapatunkhoz!

Job

A Sziget Zrt. és a Meex közös utazási irodája a Festival Travel International Kft. a promóter csapatába keres értékesítőket. A csapat profiljába tartozik a programok értékesítése, terjesztése és lebonyolítása.
Főbb termékek: Snowattack, Volt – Balaton Sound – Sziget Diákprogram, hétvégi városlátogatások, etc.

Elvárások:
– jó kommunikációs képesség
– extrovertált személyiség
– csapatmunkában való együttműködés
– fiatalos gondolkodás
– középiskolai, egyetemi jogviszony
– sok buli és fesztiváligény!

Előnyök:
– minimum 1 idegen nyelv használata középszinten
– B kategóriás jogosítvány
– jó szociális kapcsolatok (Diák vagy hallgatói körök, sportcsapatok, stb)

Amit ajánlunk:
– külföldi utazások
– belföldi fesztiválokon való részvételi lehetőség
– hosszú távú karrier lehetőség
– remek csapat és hangulat egész évben!

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület

Kérdésed van?
Keress minket a csatlakozz@meex.hu email címen.

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Add meg az email címed és értesítünk minden újdonságról!