Career

MEEX KARRIER

Válassz az állásajánlatainkból!

Job

UTAZÁSI IRODÁNKBA PÉNZÜGYI VEZETŐT KERESÜNK!

Budapest, 9. Kerület

A Meex csoport tagja, a FESTIVAL TRAVEL Utazási Iroda, mely rendezvényszervezéssel, projekt managementtel, szponzorációs tevékenységgel és ügynökségi feladatok ellátásával foglalkozik,  fiatalos csapatába

PÉNZÜGYI VEZETŐT

keres.

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • felsőfokú gazdasági (pénzügyi-számviteli) végzettség
  • legalább 5 éves vállalati pénzügyi tapasztalat
  • magasfokú elemzőképesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • angol nyelvtudás társalgás szinten
  • vezetői képességek, konfliktuskezelési készség
  • kiváló kommunikációs- és prezentációs készség
  • strukturált, logikus, gondolkodás, rendszerszemlélet

FŐBB FELADATAID LESZEK:

  • cég pénzügyi folyamatainak működtetése és irányítása
  • tulajdonosi érdekek képviselete, üzleti tervezésében való együttműködés
  • likviditás biztosítása, finanszírozás felügyelete
  • tulajdonosok számára jelentések elkészítése (havi, éves), eseti adatszolgáltatás
  • cég pénzügyi műveleteinek tervezése, vezetése, ellenőrzése, információáramlás koordinálása
  • folyamatos működéshez szükséges tőke megtervezése és kezelése
  • beruházási és finanszírozási döntések előkészítése, stratégiai döntések támogatása
  • pályázatfigyelés
  • projektekhez kapcsolódó pénzügyi tervek, stratégiák kidolgozása és felülvizsgálata
  • projekt és a projektben résztvevők átfogó koordinálása, motiválása, munkájuk irányítása
  • projekt zárásához kapcsolódó szakmai és gazdasági elszámolás elkészítése
  • éves könyvvizsgálatban közreműködés külső könyvelőirodával együtt

AMIT NYÚJTUNK:

  • szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • lehetőség az alkotó munkavégzésre, nagyfokú önállóság mellett
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, rugalmas, kellemes munkahelyi légkör
  • hosszútávú, biztos munkahely

ELŐNYT JELENT:

  • kis- és középvállalatnál betöltött pénzügyi vezetői tapasztalat
  • utazás irodai, rendezvényszervezés pénzügyeiben szerzett tapasztalat
  • jogosítvány

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, IX. kerület Malom Udvar

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az info@meex.hu e-mail címen várjuk.

CV feltöltése kötelező!

Csatlakozz a promóter csapatunkhoz!

Job

A Sziget Zrt. és a Meex közös utazási irodája a Festival Travel International Kft. a promóter csapatába keres folyamatosan promótereket.
A csapat feladatai közé tartozik a programok értékesítése, terjesztése és lebonyolítása.

Főbb termékek:

– Snowattack,
– Winterbreak,
– Beachattak,
– Volt – Balaton Sound – Sziget – Strand Diákprogramok,
– hétvégi városlátogatások.

Elvárások:
– jó kommunikációs képesség
– extrovertált személyiség
– csapatmunkában való együttműködés
– fiatalos gondolkodás
– középiskolai, egyetemi jogviszony
– sok buli és fesztiváligény!

Előnyök:
– minimum 1 idegen nyelv használata középszinten
– B kategóriás jogosítvány
– jó szociális kapcsolatok (Diák vagy hallgatói körök, sportcsapatok, stb)

Amit ajánlunk:
– külföldi utazások
– kölföldi és belföldi fesztiválokon való részvételi lehetőség
– hosszú távú előrelépési lehetőség
– remek csapat és hangulat egész évben

Munkavégzés helye:
kötetlen

Kérdésed van?
Keress minket a csatlakozz@meex.hu email címen.

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Add meg az email címed és értesítünk minden újdonságról!