PÉNZÜGYI VEZETŐ

1916CE27-F55E-4A06-B0AB-36EF5A11D06F Created with sketchtool.

A Meex és Sziget csoport vállalata, a FESTIVAL TRAVEL International Kft., mely tevékenysége utaztatás és rendezvényszervezés, csapatát bővíti, melybe:

PÉNZÜGYI VEZETŐT

keres.

Budapest, IX. kerület Malom Udvar

    • TÉGED KERESÜNK, HA IGAZ RÁD:
      • fiatalos, lendületes vagy,
      • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel (PSZF, Corvinus, etc)
      • magasfokú elemzőképesség jellemez
      • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, PowerPoint)
      • angol nyelvtudás társalgás szinten
      • vezetői képességek, konfliktuskezelési készség
      • kiváló kommunikációs- és prezentációs készség
      • strukturált, logikus, gondolkodás, rendszerszemlélet

      FŐBB FELADATAID LESZNEK:

      • cég pénzügyi folyamatainak működtetése és irányítása
      • tulajdonosi érdekek képviselete, üzleti tervezésében való együttműködés
      • likviditás biztosítása, finanszírozás felügyelete
      • tulajdonosok számára jelentések elkészítése (havi, éves), eseti adatszolgáltatás
      • cég pénzügyi műveleteinek tervezése, vezetése, ellenőrzése, információáramlás koordinálása
      • folyamatos működéshez szükséges tőke megtervezése és kezelése
      • beruházási és finanszírozási döntések előkészítése, stratégiai döntések támogatása
      • projektekhez kapcsolódó pénzügyi tervek, stratégiák kidolgozása és felülvizsgálata
      • projektben résztvevők átfogó koordinálása, motiválása, munkájuk irányítása
      • projekt zárásához kapcsolódó szakmai és gazdasági elszámolás elkészítése
      • éves könyvvizsgálatban közreműködés külső könyvelőirodával együtt

ELŐNYT JELENT:

  • kis- és középvállalatnál betöltött pénzügyi tapasztalat
  • jogosítvány

AMIT NYÚJTUNK:

  • 4 nap irodai munka, 1 nap Home Office
  • szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • lehetőség az alkotó munkavégzésre, nagyfokú önállóság mellett
  • fiatalos, rugalmas, kellemes munkahelyi légkör
  • hosszútávú, biztos munkahely

CV feltöltése