Értékesítő és projekt manager

1916CE27-F55E-4A06-B0AB-36EF5A11D06F Created with sketchtool.

A Sziget Zrt. és a Meex közös utazási irodája, a Festival Travel International Kft. értékesítő és projekt manager pozícióba munkatársat keres.

Főbb termékek: Snowattack, Freeze, Diákjegy programok, Beachattack, hétvégi utazások

1095 Budapest, Soroksári út 48.

Elvárások:
– felsőfokú végzettség
– rendezvényszervezésben szerzett, legalább 1 éves tapasztalat
– jó kommunikációs képesség
– csapatmunkában való együttműködés
– fiatalos gondolkodás
– precíz és önálló munkavégzés
– folyékony angol tudás szóban és írásban
– excel, ppt, word felhasználói szintű ismerete
– B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
– viszont értékesítés / saját jegyek értékesítése
– új értékesítési csatornák felépítése külföldön és belföldön
– információnyújtás ügyfelek, partnerek, szolgáltatók részére (angol nyelven is)
– projekt teljes körű felügyelete: ötletelés, értékesítés, programok tervezése, lebonyolítás, kiértékelés
– telefonos és email-es kommunikáció
– jegyértékesítési rendszer napi szintű frissítése
– adatbáziskezelés, adminisztrációs tevékenység
– termék fejlesztés proaktív támogatása

Előnyök:
– jegyértékesítő rendszerek ismerete
– rendezvények beléptetésében munkatapasztalat
– francia nyelvtudás

Amit ajánlunk:
– fiatalos munkakörnyezet, remek csapat
– rugalmas munkaidő
– kiemelt juttatás
– külföldi utazások
– belföldi és külföldi fesztiválokon való részvételi lehetőség
– hosszú távú karrier lehetőség

CV feltöltése